O firmie

Producent artykułów biurowych i archiwizacyjnych z kartonu bezkwasowego

Bigo Szałwińscy s.c. jest firmą rodzinną ze 100 % polskim kapitałem działającą na rynku od 1992 roku. Od początku swej działalności głównym celem firmy są jakość i funkcjonalność produkowanych wyrobów. Oferujemy kompleksowe systemy archiwizacji dokumentów od teczki po pudło zbiorcze. Specjalizujemy się w produkcji artykułów biurowych i archiwizacyjnych z kartonu i tektur bezkwasowych, takich jak: teczki wiązane, teczki z gumką, skoroszyty, teczki akt osobowych, teczki akt spraw skarbowych, sądowych, obwolut na dokumenty oraz artykułów z tektury falistej jak pudła archiwizacyjne, pudła na segregatory, pojemniki na dokumenty, pudła archiwizacji zbiorczej itp. Produkujemy teczki wiązane spełniające wymagania rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 roku dotyczące instrukcji kancelaryjnej Dz.U. z 2011 r. Nr 14, poz.67 oraz teczki wiązane z certyfikatem ISO 9706 spełniające wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 20 października 2015r.

Firma / Bigo - Producent artykułów biurowych z kartonu bezkwasowego

Firma BIGO gwarantuje doskonałą jakość swoich wyrobów

Firma BIGO gwarantuje doskonałą jakość swoich wyrobów poprzez stosowanie wysokiej klasy materiałów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były najlepsze w Polsce.
Stosujemy bezkwasowy karton najwyższej jakości, który parametrami jakościowymi, wytrzymałościowymi, standardami ekologicznymi i stopniem bieli przewyższa stosowane w kraju. Karton stosowany w produkcji nie zawiera związków chloru, metali ciężkich i posiada wszystkie unijne certyfikaty jakości ISO 9001, certyfikaty środowiskowe ISO 14001, 50001, FSC, PEFC oraz certyfikat HACCP i Halal. Tasiemki są bawełniane, a kleje, farby i lakiery wyłącznie ekologiczne. Parametry sztywności i wymiarów są optymalne dla każdego wyrobu, a nadruki wykonane z troską o uniwersalność opisu zawartości teczek i skoroszytów. Użyte materiały jak i technologia produkcji powodują, że spełnione są wszystkie wymogi ochrony środowiska bez jakichkolwiek zagrożeń dla zdrowia.

Rozwijając się dzięki Państwu pragniemy zaoferować jak najlepsze warunki współpracy. Dla nas zawsze jesteś najważniejszy.

Ekologia / Bigo - Producent artykułów biurowych z kartonu bezkwasowego