Aktualności

30 lecie firmy BIGO 20 czerwca 2022

 

Logo - stopka e-mail

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w tym roku nasza firma obchodzi jubileusz 30 lecia istnienia. Z tego miejsca nie sposób nie wspomnieć o  Ś.P. inż. Edwardzie Szałwińskim, który był nie tylko założycielem, ale i  konstruktorem pierwszych maszynek do produkcji oraz pomysłodawcą asortymentu. Z początku było to kilka produktów, obecnie ponad 170. Od początku działalności stawiał na jakość i funkcjonalność oferowanych wyrobów, co z sukcesem kontynuujemy do dziś.

Firma BIGO to również nasi wspaniali pracownicy, bez których by nas nie było. Są  jak rodzina i tak staramy się ich traktować.  To dzięki ich codziennej pracy, zaangażowaniu, oddaniu –  w ręce naszych klientów trafiają  produkty BIGO.

Firma BIGO to również nasi dostawcy. Wyselekcjonowane grono naszych partnerów handlowych zaopatruje nas w wysokiej klasy materiały.  Gwarantujemy doskonałej jakości asortyment. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były najlepsze nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Przez 30 lat działalności firma BIGO pozyskała grono zaufanych i wiernych klientów. Możemy poszczycić się tym, iż każdego dnia dołączają do nas nowi, wspaniali partnerzy handlowi. To dzięki Wam – naszym klientom – możemy rozwijać się i kontynuować naszą misję jaką jest produkcja artykułów biurowych i archiwizacyjnych z zachowaniem najwyższej jakości oferowanych standardów.

Dziękujemy!

Justyna Kropiwnicka

Grzegorz Szałwiński

wspólnicy

Logo - stopka e-mail